uk ru
Медичний центр Medical Plaza (Медікал Плаза)

Медичний центр Medical Plaza (Медікал Плаза)

Медичний центр
0

Сучасний медичний центр, які надають медичні послуги за такими напрямками як:

  • Гінекологія
  • Діагностика
  • Косметологія
  • Лабораторія
  • Онкологія
  • Офтальмологія
  • Послуги репродуктивної медицини
  • Реабілітація
  • Педіатрія
  • Травматологія
  • Хірургія
  • Гастроентерологія
  • Оперативна урологія

Лікарі клініки є членами безлічі європейських медичних асоціацій і мають вищі категорії за своїми спеціальностями, багатопрофільність є ключовою особливістю центру, так як пацієнти можуть не тільки записатися на консультації, але і провести повну діагностику та скринінг.

Ліцензії та сертифікати

Малков Ігор Ігорович
Хірург
Вища категорія
Молчанов Роберт Миколайович
Онколог · Уролог
Вища категорія
Гутников Павло Володимирович
Отоларинголог
Вища категорія
Петріхін Юрій Валерійович
Лікар ультразвукової діагностики
Перша категорія
Палюра Павло Володимирович
Хірург · Онколог · Проктолог
Друга категорія
Кутова Юлія Вікторівна
Хірург · Онколог
Вища категорія
Коломоєць Павло Володимирович
Репродуктолог · Акушер-гінеколог
Вища категорія
Тарасенко Тетяна Миколаївна
Ревматолог
Вища категорія
Рубан Валерія Олександрівна
Гінеколог · Акушер-гінеколог
Вища категорія
Іванова Тетяна Валеріївна
Гінеколог · Акушер-гінеколог
Перша категорія
Мочайло Сергій Володимирович
Хірург · Онколог · Гінеколог
Вища категорія
Спариш Дмитро Євгенович
Хірург · Пластичний хірург
Вища категорія
Гінзбург Володимир Михайлович
Кардіолог
Вища категорія
Тарасенко Олег Миколайович
Нейрохірург
Вища категорія
Бондаренко Юрій Павлович
Хірург · Офтальмолог
Вища категорія
Кутова Вікторія Олександрівна
Кардіолог
Перша категорія
Титарчук Ростислав Вадимович
Ортопед · Травматолог
Перша категорія
Перший Віктор Станіславович
Психіатр · Психотерапевт
Вища категорія
Палюра Олена Валеріївна
Лікар функціональної діагностики
Друга категорія
Кутовий Олександр Борисович
Хірург
Вища категорія
Заблудовський Олег Григорович
Уролог · Сексопатолог · Андролог
Вища категорія
Мухамедзянова Юлія Леонідівна
Лікар ультразвукової діагностики
Перша категорія
Марченко Елла Євгенівна
Педіатр
Вища категорія
Шевченко Венера Надирівна
Лікар ультразвукової діагностики · Дитячий гінеколог
Вища категорія
Карпович Олена Леонідівна
Репродуктолог · Акушер-гінеколог · Лікар ультразвукової діагностики
Вища категорія
Баталов Володимир Володимирович
Хірург · Судинний хірург
Вища категорія
Жукова Людмила Олександрівна
Педіатр
Друга категорія
Шевченко Дар'я Юріївна
Терапевт · Гастроентеролог
Вища категорія
Шумейко Роман Євгенович
Уролог
Вища категорія
Азатян Сергій Костянтинович
Онколог
Вища категорія
Чеглакова Катерина Ігорівна
Невропатолог
Друга категорія
Табріна Олена Михайлівна
Лікар ультразвукової діагностики
Перша категорія
Єрмолович Анна Василівна
Гінеколог · Акушер-гінеколог
Друга категорія
Данилова Юлія Олександрівна
Ендокринолог
Перша категорія
Морякіна Оксана Миколаївна
Радіолог · Рентгенолог
Перша категорія
Антіпов Максим Геннадійович
Хірург
Вища категорія
Опаріна Наталія Петрівна
Ендоскопіст
Друга категорія
Тростян Олена Іванівна
Педіатр
Перша категорія
Невтринос Віталія Олександрівна
Терапевт
Вища категорія
Беліменко Микола Сергійович
Хірург · Кардіолог
Носівец Дмитро Сергійович
Ортопед · Травматолог
Вища категорія
Тищенко Юлія Валеріївна
Офтальмолог
Перша категорія
Фатєєва Тетяна Валеріївна
Хірург · Ортопед · Травматолог
Вища категорія
Бутев Євген В'ячеславович
Ортопед · Травматолог
Матвієнко Галина Миколаївна
Гінеколог · Акушер-гінеколог
Ромащенко Наталія Володимирівна
Хірург · Пластичний хірург · Косметолог
Перша категорія
Бондаренко Юрій Миколайович
Хірург · Онколог
Вища категорія
Жадан Юлія Миколаївна
Анестезіолог
Перша категорія
Бабіч Катерина Юріївна
Дерматовенеролог
Марченко Олександр Анатолійович
Хірург · Нейрохірург
Вища категорія
Мільченко Ольга Сергіївна
Педіатр · Дитячий кардіоревматолог
Вища категорія
Соловйова Наталія Євгенівна
Онколог · Мамолог · Хіміотерапевт
Вища категорія
Івчина Надія Анатоліївна
Лікар функціональної діагностики · Кардіолог
Перша категорія
Нефедова Тетяна Миколаївна
Дерматовенеролог
Вища категорія
Романець Світлана Миколаївна
Хірург · Мамолог · Лікар ультразвукової діагностики
Вища категорія
Романенко Наталія Сергіївна
Генетик
Перша категорія
Поварова Христина Павлівна
Репродуктолог · Гінеколог · Акушер-гінеколог · Лікар ультразвукової діагностики
Друга категорія
Коваленко Марина Вікторівна
Репродуктолог · Генетик · Ембріолог
Золотаренко Тетяна Павлівна
Гінеколог · Акушер-гінеколог
Бондаренко Сергій Анатолійович
Педіатр
Друга категорія
Пацула Наталія Валеріївна
Дитячий невролог
Вища категорія
Лупан Тетяна Вікторівна
Терапевт
Вища категорія
Романова Євгенія Ігорівна
Педіатр · Дитячий офтальмолог
Скребець Юлія Віталіївна
Невролог · Дитячий невролог
Перша категорія
Казьміна Ірина Сергіївна
Хірург
Перша категорія
Плаксєєва Інна Вікторівна
Онколог · Гінеколог
Распопова Ірина Іванівна
Гастроентеролог · Дитячий гастроентеролог
Вища категорія
Зотов Сергій Мирославович
Рентгенолог
Вища категорія
Майборода Михайло Ігорович
Хірург · Лікар ультразвукової діагностики
Вища категорія
Марчишина Тетяна Володимирівна
Гінеколог · Акушер-гінеколог · Лікар ультразвукової діагностики
Кались Олена Валеріївна
Отоларинголог · Дитячий отоларинголог
Друга категорія
Мирончук Людмила Володимирівна
Рентгенолог
Вища категорія

На жаль у нас немає відгуків про даній клініці, сподіваємося, що саме ваш відгук буде першим!

Телефон клініки
0800-330-0... Показати
Пн: 00:00 - 00:00
Вт: 00:00 - 00:00
Ср: 00:00 - 00:00
Чт: 00:00 - 00:00
Пт: 00:00 - 00:00
Сб: 00:00 - 00:00
Нж: 00:00 - 00:00
Днепр, Александра Поля, 141-А